Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Jozo,Moric,fero

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Admin
Administrátor
Administrátor
Admin


Počet príspevkov : 107
Age : 29
Location : Ratkovo
Registration date : 13.11.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptyNe november 30, 2008 11:30 pm

Jozo,Moric a Fero stroskotali na ostrove a zajali ich ludozruti,dali im sancu ze ak splnia 2ulohzy budu pusteny,no prva uloha znela "musite kazdy doniest po 10kusov jedneho ovocia",Tak sa vybrali do lesa hladat,prvy prisiel Fero z 10 jablkami,ludozruti mu povedali 2 ulohu a ta znie "ze musi si ich strcit do riti bez toho aby zajajkal".
Prve jablko pcha do prdele no pri druhom uz jajka,ludozruti ho zjedli,druhy pride Moric s 10malinami,povedali mu ze ak zajajka tak ho ziedia,pcha si do prdele 8malinu a pri 9 sa zacne smiat,pride to neba a Fero sa ho pita "preco si sa zacal smiat???","predstav si Joza z 10 ananasmi!!!!"xD
Návrat hore Goto down
http://viver.hypeforum.net
Aneta
Reuploader
Reuploader
Aneta


Počet príspevkov : 429
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 04.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySo december 13, 2008 12:19 am

5 rocny jozko hovori mame:zajtra mame v skolke vystrazny strak!riaditelka nm nechce povolit zriadenie fajciarskeho kutika!
Návrat hore Goto down
Aneta
Reuploader
Reuploader
Aneta


Počet príspevkov : 429
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 04.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySo december 13, 2008 12:21 am

Jozko sa chvali dezkovy:ja som stredoskolak.on mu odpovie :to je super a kolko mas rokov?sedem.tak nemozes byt stredoskolak.ale mozem pretoze chodim do skoly len v stredu.
Návrat hore Goto down
Aneta
Reuploader
Reuploader
Aneta


Počet príspevkov : 429
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 04.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySo december 13, 2008 12:25 am

mami je pravda ze pochadzame z opice? pyta sa maly jozko.nevien otec mi svoju rodinu nikdy nepredstavil.
Návrat hore Goto down
Aneta
Reuploader
Reuploader
Aneta


Počet príspevkov : 429
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 04.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySo december 13, 2008 12:59 am

Ocko pojdeme si opekat tam kde sme boli aj vcera????Ano jozko ale najprv musime zistit ci uz odysli poziarnici.!
Návrat hore Goto down
Aneta
Reuploader
Reuploader
Aneta


Počet príspevkov : 429
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 04.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySo december 13, 2008 1:00 am

Anca vravy JOZKOVY pochovali pana novaka.a co sa mu stalo?no zomrel ty hlupak!!!
Návrat hore Goto down
Sajdo
Fellas
Fellas
Sajdo


Počet príspevkov : 206
Registration date : 18.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySt december 24, 2008 11:44 am

mama vravi jozkovi josko chod mi kupit dvojki podprsenki dobre jozko pride do obchodu a vravi dvojki podprsenki a predavacka dvojki nemame iba trojki a josko co vam sibe moja mama nema tri cicki.
Návrat hore Goto down
Sajdo
Fellas
Fellas
Sajdo


Počet príspevkov : 206
Registration date : 18.12.2008

Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero EmptySt december 24, 2008 2:04 pm

Pýta sa Jožko otca:
- Oci, čo dostanem na Mikuláša?
- Lopatu.
- A načo mi bude lopata?
- Aby si si mohol odpratať to veľké hovno čo nájdeš na Vianoce pod stromčekom
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jozo,Moric,fero Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jozo,Moric,fero   Jozo,Moric,fero Empty

Návrat hore Goto down
 
Jozo,Moric,fero
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Diskusia :: Vtipy-
Prejdi na: