Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Need for Speed: Pro Street

Goto down 
AutorSpráva
Tempo
Administrátor
Administrátor
Tempo


Počet príspevkov : 548
Age : 29
Location : Krpelany
Registration date : 13.11.2008

Need for Speed: Pro Street Empty
OdoslaťPredmet: Need for Speed: Pro Street   Need for Speed: Pro Street EmptySo december 06, 2008 2:05 pm

Cheaty :



Hra je pecka - doporučuju, stáhl jsem si ji telefonem a když jsem ji prošel, tak se mi zobrazila hláška, že když budu mít hru na nějakou konzoli, tak mám zadat tyto cheaty v CHEAT MENU:



1) wziollo1

2) l1iss7a1

3) 1mish7e1



Odemkne se vám něco speciálního (asi auta anebo tratě, nenapsali přesně co :p). Když budete mít PS, tak napište, jestli tyto cheaty fungují.

(



Čeština :

Čeština do hry se instaluje stejně jako u předchozí hry NFS :



START - Spustit - napsat : regedit - ok- HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Electronic Arts - Need for Speed ProStreet - a LANGUAGE změnit dvojklikem a přepsat English na Czech.



START - Spustit - napsat - regedit - ok - HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - Electronic Arts - Need for Speed ProStreet-1.0 - LANGUAGENAME - změnit dvojklikem a přepsat English na Czech.




Cheaty :

Kódy, které zjednodušují anebo vylepšují hru. Musí se zadávat do Secret Codes Menu v kariéře.



cokezero - odemkne VW Coke Zero Golf GTI

onlinesubaru - odemkne Subaru Impreza WRX Sti pro online mód

mitsubishigofar - odemkne Mitsubishi Lancer Evolution

safetynet - přidá nálepky pro opravy

cashmoney - přidá $10000

reggame - zaregistruje hru

zerozerozero - odemkne VW Golf GTI

1mi9k7e1 - přidá nové náhradní díly

l1is97a1 - přidá nové disky

w2iollo1 - přidá nové vinyly

1ma9x99 - přidá nové decaly

horsepower - vylepší motor

itsaboutyou - odemkne Audi TT

worldslongestlasting - odemkne Dodge Viper SRT10

energizerlithium - odemkne Lithium Energize Vinyl

castrolsyntec - odemkne Castrol Syntec Vinyl

leipzig - odemkne novú testovaciu trať v Lipsku

unlockallthings - odemkne Nissan 240SX, Pontiac GTO, Chevrolet Cobalt SS a Dodge Viper

collectorsed - odemkne Acura NSX, Acura Integra, Audi RS4, Lexus IS350 a Pontiac Solstice GXP




Tip jak dobře zahřát gumy na DRAGu ?

Nejprve pořádně vypalte, aby vám otáčky skočili až do červených a potom trochu pusťte a přidávejte. Určitě to nedělejte tak, že postupně budete přidávat plyn. I tak se dá dobře naplnit GRIP Meter, ale za 10 sekund ho prvním způsobem naplníte víc..



Tip 2:

Když jedete ZÁVOD PO ZADNÍCH KOLECH, tak nejprve jděte na zadní kola, ale ještě nedávejte nitro. Potom když vám už auto půjde na zem, tak dejte nitro a pojedete ještě dále na zadních kolech.
Návrat hore Goto down
 
Need for Speed: Pro Street
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Need For Speed Pro Street - 48 Parts 100MB
» STREET RACING SYNDICATE
» Street Kings (2008)
» Street Legal Racing Redline:
» Need for Speed - Underground

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Diskusia :: Cheaty na hry-
Prejdi na: