Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy???

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
francuz333
Fellas
Fellas
francuz333


Počet príspevkov : 206
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 05.12.2008

Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? Empty
OdoslaťPredmet: Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy???   Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? EmptyUt december 16, 2008 9:11 pm

Ja by som vyhodil všetkych ucitelou a skolu naveky zavrel
Návrat hore Goto down
http://viver.hypeforum.net/
Majuska
Fellas
Fellas
Majuska


Počet príspevkov : 134
Age : 28
Location : RaTkoVo cItY
Registration date : 04.12.2008

Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy???   Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? EmptySt december 17, 2008 11:56 am

Vyhlasila by som v rozhlase ze skola sa naveky zatvar seci ucitelai maju vyhadzof a deti maju naveky prazdniny Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Ero
Fellas
Fellas
Ero


Počet príspevkov : 182
Registration date : 12.12.2008

Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy???   Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? EmptySt december 17, 2008 11:57 am

ja keby som bol riaditelom školy tak by som sa skamaratil so teroristamy a poprosil o utok na zakladnu skolu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy???   Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy??? Empty

Návrat hore Goto down
 
Čo by ste urobili keby ste boli riaditelom/riaditelkou školy???
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Co by ste prve urobili keby vyhori skola?????
» Čo by ste urobili keby ste mali 10 c4(kto nevie co je c4 tak je to bomba)
» Strelcova-co by ste jej urobili
» Učíte sa do školy?
» Tesite sa do skoly???

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Vedenie fóra :: Kôš + Mŕtve linky-
Prejdi na: