Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Náhoda alebo skutočnosť?

Goto down 
AutorSpráva
Tempo
Administrátor
Administrátor
Tempo


Počet príspevkov : 548
Age : 29
Location : Krpelany
Registration date : 13.11.2008

Náhoda alebo skutočnosť? Empty
OdoslaťPredmet: Náhoda alebo skutočnosť?   Náhoda alebo skutočnosť? EmptySt december 24, 2008 4:21 pm

Bola streda môj najneobľúbenejší deň v týždni tak aby som si ho troška spríjemnila dohodla som sa s kamoškou že budem u nej spať tak som si zbalili veci a išla som ku nej veľmi sme sa tešili že sme spolu najskôr sme sa zabávali a neskôr jej mama povedala že si ide sadnúť vonka s kamarátkou ako náhle odišla my sme to využili pustili sme si horor V moci diabla bol to najstrašnejší horor aký som kedy videla keď sme ho dopozerali všetko bolo vypnuté a svetlá pozhasínané zrazu ako keby som počula otvárať dvere áno potom sme aj videli sami od seba sa začali otvárať dvere... Potom buchlo okno ktoré sme mali otvorené ale prievan nebol ani vietor nefúkal.. Už nám to bolo divné tak sme si zapli hudbu a ako nám hrala hudba v pesničke sme začuli ako keby dakto povedal ešte vás zabijem. Veľmi sme sa zľakli a zaliezli pod paplón zaspali sme.. Ráno sme sa dozvedeli že zomrel muž ktorý nás nenávidel a pokúsil sa nás raz uniesť no my sme utiekli ... asi nás chcel postrašiť už mu to nedalo (mica a cica)
Návrat hore Goto down
 
Náhoda alebo skutočnosť?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kto ma rad slovinu alebo matiku????
» Otestujte si či Vám hra pôjde alebo nie
» Aka stranka je lepsia?Pokec alebo táto???
» Aké darčeky idete kupit pod stromček bud rodičom alebo surodencom.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Diskusia :: Hororové príbehy-
Prejdi na: