Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Nepoznana sesternica

Goto down 
AutorSpráva
Tempo
Administrátor
Administrátor
Tempo


Počet príspevkov : 548
Age : 29
Location : Krpelany
Registration date : 13.11.2008

Nepoznana sesternica Empty
OdoslaťPredmet: Nepoznana sesternica   Nepoznana sesternica EmptySt december 24, 2008 4:26 pm

Raz vecer sa skoro stmievalo bolo asi este len 17:30 a bola som so spoluziackou von.Kedze sme boli pri jej bloku musela som ist domov sama.Poporosila som ju aby ma kusok odprevadila ze to ma cestou tak suhlasila.Ked sme sa rozlucili "bala"som sa ist sama po takej tme sama domov,ale videla som dve dievcata ako idu predomnou tak som si pomylsela ze je to v pohode.Ked tak idem obzrela som sa za seba a pozriem naspat ,ale oni tam neboli.Pomyslela som si ze zasli len za rozok ale isla som tesne za nimi a neboli tam.Prave som prechadzala okolo cintorina a asi o 50 metrov bola moja bytovka.Zlakla som sa ze ako to je mozne.Ked som dosla domov povedala som to mame,ale ona o tom nic nevedela.Na druhy den sme sli k babke a jej som to tiez povedala.Ona o tom uz nieco vedela.Zacalo sa to ked bola moja mamka este mala a byvala tam spolu s mojim dedkom tam kde byvame teraz mi a povedala mi ze v jednu noc zacala moja mamka velmi plakat a vtedy sa to stalo zrazilo ich auto.Vraj to boli sestrenice mojej mamky ktora ich ani nepoznala.Chceli aby som ich spoznala ja?
Návrat hore Goto down
 
Nepoznana sesternica
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Diskusia :: Hororové príbehy-
Prejdi na: