Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Snicek.....

Goto down 
AutorSpráva
Tempo
Administrátor
Administrátor
Tempo


Počet príspevkov : 548
Age : 29
Location : Krpelany
Registration date : 13.11.2008

Snicek..... Empty
OdoslaťPredmet: Snicek.....   Snicek..... EmptySt december 24, 2008 4:42 pm

Mne sa dost casto snivaju sny,ktore by som ani snami nenazvala,ale tento bol najhorsi...
takze,tento rok som bola vo Francuzsku,na 6 dni.jednu noc som sa zobudila po tom co sa mi snival strasny sen,ze mi kamoska/Deadly Whispers/volala a plakala,za nou plakala jej sesterka/Sunny/.hovorila nieco ze tweens Kaulitz zmizli bez stopi a uz su nezvestny dva dni.pokial to niekto nevie twins sa volaju Bill a Tom.ked sme potom boli v Parizi po seckych stlpoch boli vyvesene plagaty ze sa stratili dvaja bratia,ktory sa volaju Bill a Tom,datum narodenia bol ten isty ako maju twins Kaulitz a mali presne take iste oci na tych fotkach ako twins Kaulitz.ja som sa strasne zlakla co ten sen znamenal.v Parizi sme boli aj druhy den a to som kukala po tych plagatoch,ale nikde neboli.ani stopi po nich.ani na zemi,ani na stlpe...nikde...potom som pisala na icq s mojou sesterkou Evushh ktora povedala ze sa jej snivalo to iste,len ze som jej volala ja a za mnou plakala Deadly...no ty wole!!!
Návrat hore Goto down
 
Snicek.....
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Diskusia :: Hororové príbehy-
Prejdi na: