Fórum pre všetkých
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kontrafakt-Mam v ppp pici

Goto down 
AutorSpráva
Aneta
Reuploader
Reuploader
Aneta


Počet príspevkov : 429
Age : 27
Location : Krpelany
Registration date : 04.12.2008

Kontrafakt-Mam v ppp pici Empty
OdoslaťPredmet: Kontrafakt-Mam v ppp pici   Kontrafakt-Mam v ppp pici EmptySo január 17, 2009 10:05 pm

EGO:
Mám p p p p mám pi*i celý svet mám pi*i aj teba ty žumpoje* mám pi*i a móžem si to dovoliť mať pi*i šeckých v mojom okolí mám pi*i šecky pravidlá a zásady mám pi*i moje texty sa nemusá ani rýmovat mám pi*i čo si o mne myslí suseda pustím na plné Kontrafakt móže sa poje*ať mám pi*i či obývaš dzedzinu či mesto mám pi*i stretneš ma tam jazdiť dvesto mám pi*i čas robím si čo scem najprv sa nažerem a potom vyse*em alebo sa vyse*em a potom nažerem mám p p p pi*i dr*lé miestne intrigy mám p p p pi*i povedz do je tu bez viny mám p p p pi*i do tu fajčí ci*iny (Bruno) gayov sa nezbavím musíme tu žiť s nimi mám pi*i jaké zažívaš stavy mám pi*i či sa ci darí nemosíme sa baviť nemosíme sa zdraviť keď si neni mój starý mampi*ista Ego vás srdečne zdraví

REF.:
Mám p p pi*i mám p p p pi*i mám p p pi*i mám p p p pou mám p p pi*i mám p p p pi*i mám p p pi*i mám p p p pou

RYTMUS:
Palo Palo Rochnyak ty bookmaker zo Sovietskeho zväzu zmizni do pi*e R(er) Y(ý) T(té) M(em) O(o) mám úplne pi*i šecko mám pi*i že si povolanie ??? mám p p p pi*i čo je práve in mám u pi*i tvoj názor volaj ma hip-hop lebo ja som zákon čo povím urobím tak to bude šeci po mne opakujú moje hov*o je v klude mám pi*i že som namyslený myslíš že som inteligent ale tak to není mám pi*i že som sprostý tupec vyje*aný däveť dva jedna nula jedna Piešťany mám pi*i deti deti deti je vás vela ako smetí smetí smetí mám pi*i že si serú do huby môj život je naplnený chodzím kŕmiť holuby mám pi*i že Jopo (Jopo) prerobil šeci sme s ním súcitili ale slzy nikto neronil mám pi*i haterov pozdravujem šeckých breakerov mám mám mám pi*i že som nič nepredla ja chcem byť underground ako som už povedal chcem byť dole zo srdca dole mám pi*i že predávaš čore more fore na traktore patrím medzi tých čo majú šecko v pi*i ty šeci čo ma chceli dissovať sú zabití mám pi*i zabili sa sami títo šupáci boli pri mne už vopred odpísaní

REF.:
Mám p p pi*i mám p p p pi*i mám p p pi*i mám p p p pou mám p p pi*i mám p p p pi*i mám p p pi*i mám p p p pou
Návrat hore Goto down
 
Kontrafakt-Mam v ppp pici
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kontrafakt - E.R.A
» Kontrafakt.E.R.A
» Kontrafakt-Zivot je boj
» Kontrafakt-Temeraf
» Kontrafakt-Dava mi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum pre všetkých :: Hudba :: Texty-
Prejdi na: